Darbuotojams

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (toliau – NVSPL), užtikrindama pranešėjų, pranešančių saugiu vidaus kanalu, teises, vadovaujasi Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo ir Vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašu (susipažinkite čia).

NVSPL darbuotojai vidiniu kanalu gali saugiai pranešti apie korupcinės kilmės pažeidimus, interesų konfliktus ir nusikaltimus, o taip pat api korupcines veikas (kyšininkavimą, papirkinėjimą, piktnaudžiavimą tarnyba ir kt.), užpildydami anoniminio pranešimo formą ir išsiųsdami ją el. paštu pranesk@nvspl.lt. Pranešimas nebus perduotas nagrinėti skunde minimam asmeniui ar padaliniui, kuriame dirba skundžiamas asmuo. Pranešimo formą rasite čia.

Teikti pranešimus apie  netinkamus ar nusikalstamus veiksmus, galima tiesiogiai LR Generalinei prokuratūrai elektroniniu paštu praneseju.apsauga@prokuraturos.lt.

Dėl korupcinių veikų (kyšininkavimo, papirkinėjimo, piktnaudžiavimo tarnyba ir kt.) galima pranešti STT elektroniniu paštu pranesk@stt.lt ir tel. 8 5 266 33 33.

...
docx 22 KB 2024-05-22

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.