Praneškite, jei susidūrėte su korupcijos apraiškomis NVSPL

NVSPL korupcijos prevencijos užtikrinimo ir korupcijos apraiškų užkardinimo procesuose glaudžiai bendradarbiauja su STT. Asmenims, pranešusiems apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, gali būti taikomos pagalbos, apsaugos ir skatinimo priemonės Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

Apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, su kuriomis Jums galimai teko susidurti ar manote turįs žinių ar pagrįstų įtarimų jas esant padarytas, daromas ar ketinamas daryti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje,praneškite:

  • Raštu, atsiunčiant pranešimą adresu: Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai, Žolyno g. 36, LT-10210 Vilnius;

  • El. paštu pranesk@nvspl.lt.

Kreipiantis anonimiškai nurodykite:

  • Laboratorijos darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;

  • Skundžiamus veiksmus, kuriais galimai pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitas reikšmingas aplinkybes.

  • Norėdami gauti atsakymą, nurodykite kontaktą, kuriuo galėtume jį pateikti.

Kreipiantis raštu neanonimiškai papildomai pageidautina nurodyti:

  • vardą, pavardę;

  • gyvenamosios vietos adresą arba el. pašto adresą (atsakymui pateikti);

Siunčiant paštu, ant voko būtina nurodyti tik: Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai, Žolyno g. 36, LT-10210 Vilnius

Pranešti galite ir tiesiogiai:

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba

https://www.stt.lt/pateikti-pranesima-apie-korupcija/7425

Pranešti anonimiškai:

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.