Kauno skyriuje svečiavosi būsimos kosmetologės

Vakar, rugsėjo 19 d., į NVSPL Kauno skyrių atvyko Kauno kolegijos medicinos fakulteto pirmo kurso kosmetologės. Studentės susipažino su įstaigos veikla: profesiniais cheminiais veiksniais, kurie galėtų būti kosmetologių darbo vietoje. Pavyzdžiui, manikiūrą atliekančios darbuotojos darbo vietoje profesinis rizikos veiksnys – dulkės , kurios susidaro šalinant nagų gelį, o dulkės gali būti įkvepiamos arba nusėsti ant odos.

Studentės susipažino su laboratorijoje vykdomais mikrobiologiniais klinikiniais, paviršių, vandens, kosmetikos tyrimais. Didžiausias dėmesys buvo skirtas kosmetikos tyrimams. Būsimos kosmetologės sužinojo, kad kosmetika tiriama dėl E. Coli, S. aureus, C. albicans, mielių ir pelėsių bei bendro bakterijų skaičiaus nustatymo.   

Per mikroskopą studentės stebėjo leukocitus bei gramo dažymo būdu nusidažiusias bakterijas. Taip pat pamatė kaip ant skirtingų terpių yra išauginti mikroorganizmai.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.