Lietuvos Esri naudotojų konferencija 2022

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Sveikatos rizikos vertinimo skyriaus specialistai Marius Urbonas, Algirdas Keblas ir Aurelija Žalienė dalyvavo Lietuvos Esri* naudotojų konferencijoje, kuri vyko 2022 m. gegužės 5–6 dienomis Vilniuje. Tai didžiausias Lietuvos GIS** bendruomenės renginys, organizuojamas kasmet. 

 

Konferencijos dalyviai sužinojo apie Esri technologines naujoves ir geriausias GIS naudotojų patirtis, turėjo galimybę susitikti su kolegomis, pažangių organizacijų vadovais ir GIS profesionalais, gavo naudingų patarimų, dalyvavo projektų apžvalgoje, GIS taikymo klausimų ir atsakymų sesijose bei asmeninėse konsultacijose. 

 

Konferencijos metu įgytos žinios bus panaudotos taikant šiuolaikines programas (geografinę informacinę sistemą ArcGis, oro taršos ir kvapų vertinimo programą ADMS-Urban, elektromagnetinės spinduliuotės vertinimo programą Cellular Expert, triukšmo vertinimo programą IMMI). 

 

Daugiau informacijos apie konferenciją www.gisbaltic.eu/lt-lt/gis-renginiai/leuc-2022.

 

 

 

*Esri – Environmental Systems Research Institute (Aplinkos sistemų tyrimų institutas) – tarptautinis geografinės informacijos sistemos programinės įrangos, žiniatinklio GIS ir geografinių duomenų bazių valdymo programų tiekėjas. Įmonės būstinė įsikūrusi Redlands mieste, Kalifornijoje, JAV. 

 

**GIS – Geographic information system (Geografinės informacinės sistemos). 

ArcGIS yra klientų programinės įrangos, serverio programinės įrangos ir internetinių geografinės informacijos sistemos paslaugų šeima, kurią sukūrė ir prižiūri „Esri“.

 

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.