NVSPL atstovės dalyvavo tarpinstituciniame susitikime ir pristatė projektus

NVSC Vilniaus departamento iniciatyva įvyko tarpinstitucinis pasitarimas dėl veiksmų susidūrus su neaiškiais  ir pavojingais radiniais. Aptartas tolesnis bendradarbiavimas tarp Vidaus reikalų ministerijos ir Sveikatos apsaugos ministerijos pavaldžių institucijų. Vykusios karštos diskusijos parodė, kokia tai svarbi tema.

NVSPL atstovės laikinoji vadovė Svajūnė Muralytė ir direktoriaus pavaduotoja Rosita Marija Balčienė pristatė NVSPL parengtus  projektus, kurie jau patvirtinti finansavimui iš valstybės biudžeto lėšų ir startuos šiais metais. Abu projektai skirti teisinio reglamentavo projektų parengimui ir kompetencijų didinimui grėsmių užkardyme: Biologinių grėsmių valdymo gerinimas ir Cheminių grėsmių valdymo gerinimas. Projektuose numatytos veiklos yra aktualios visoms grėsmių valdymo situacijose dalyvaujančioms institucijoms, t. y. VRM sistemos įstaigoms, NVSC, vadovybės apsaugos departamentui, savivaldybėms. Visų šių institucijų atstovai bus pakviesti į projektų koordinavimo grupę ir dalyvaus rengiant modelių bei algoritmų projektus. Taip pat bus organizuojami mokymai bei praktinės pratybos, įsigytos tam skirtos priemonės.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.