NVSPL svečiavosi Kauno kolegijos studentai

Praeitą savaitę NVSPL Kauno skyrius turėjo svečių. Lankėsi Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentai su dėstytoja dr. Asta Aleksandravičiene.

Apsilankymo metu studentai susipažino su laboratorijoje vykdomais darbais, sužinojo, kaip tyrėjai nustatinėja neleidžiamas medžiagas aplinkoje ar jų kiekius. Studentai supažindinti su fizikinių tyrimų instrumentais, kurie skirti vertinti triukšmą, vibraciją, šviesos ir elektromagentines bangas patalpose. Taip pat stebėta, kaip vyksta oro tyrimų vertinimas ir cheminė vandens analizė.

Ne vienus metus Kauno kolegiją su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija sieja įvairiapusis bendradarbiavimas siekiant studijų proceso tobulinimo vystymo bei įgyvendinimo. Ši ir galimai ateityje vyksiančios kitos ekskursijos bei apsilankymai NVSPL padės studentams tobulinti mokslinius įgūdžius ir plėsti žinių akiratį.

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija yra akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro prie Ūkio ministerijos. NVSPL laboratorijoje atliekami asmens ir visuomenės sveikatos priežiūrai reikalingi mikrobiologiniai, virusologiniai, parazitologiniai, imunologiniai, imunofermentiniai, serologiniai, hematologiniai, molekuliniai, bendraklinikiniai bei kiti klinikiniai–diagnostiniai laboratoriniai tyrimai. Taip pat NVSPL atliekami elektromagnetinės spinduliuotės, triukšmo, vibracijos bei kiti fizikiniai matavimai, teikiamos privalomojo sveikatos mokymo, profesinės rizikos tyrimo ir vertinimo paslaugos. 

 

 

 

 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.