Paskelbtas Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos vadovo konkursas

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos skelbia Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos vadovo konkursą. Paraiškos priimamos iki birželio 11 d. (imtinai). Laboratorija yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos valstybės visuomenės sveikatos priežiūros biudžetinė įstaiga. Jos veiklą koordinuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Laboratorijos paskirtis – teikti kokybiškas asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas – atlikti laboratorinius tyrimus, matavimus ir skaičiavimus, kuriais siekiama įvertinti su gaminiais, aplinkos veiksniais ir užkrečiamosiomis ligomis susijusią riziką žmonių sveikatai.

Akredituotais ir neakredituotais tyrimų metodais atliekami tyrimai bei sveikatos rizikos veiksnių vertinimas, kurį laboratorija taip pat atlieka, reikalingas visuomenės sveikatai stiprinti ir stebėti, valstybinei visuomenės sveikatos saugos kontrolei, valstybinei produktų saugos ekspertizei atlikti, vartotojų teisėms, susijusioms su visuomenės sveikatos sauga ir paslaugų kokybe, ginti ir kitoms valstybinėms funkcijoms užtikrinti.

„Kviečiu vadovus, turinčius profesinių žinių, gebėjimų ir lyderio savybių, kandidatuoti į Laboratorijos vadovus ir tiesiogiai prisidėti prie visuomenės lūkesčius ir valstybės poreikius atitinkančios organizacijos kūrimo ir vystymo“, – sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Tik gerai sustyguoti ir tiksliai veikiantys laboratorijos procesai leis pasiekti aukščiausius sveikatos priežiūros tikslus. Todėl laukiame pretendentų, turinčių ne tik profesinių, vadybinių ir lyderystės žinių, bet ir pasižyminčių strateginiu mąstymu, gebėjimu išgryninti prioritetus bei numatyti ateities galimybes“, – pabrėžia NVSC direktorius Vaidotas Gruodys.

Pretenduoti į laboratorijos vadovo pareigas gali asmenys, turintys aukštąjį universitetinį sveikatos mokslų, socialinių mokslų, teisės arba verslo ir viešosios vadybos  studijų arba gyvybės mokslų krypties išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį) ar jam prilygintą išsilavinimą bei  ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį. Vadovavimo patirtis vadovaujant įstaigoms, organizacijoms, įmonėms, filialams vertinamas kaip privalumas.  

Su visais reikalavimais kandidatams ir kita informacija apie konkursą galima susipažinti ČIA https://nvsc.lrv.lt/lt/apie-nvsc/nacionalines-visuomenes-sveikatos-prieziuros-laboratorijos-vadovo-konkursas/

Daugiau informacijos apie įstaigos veiklą, vadovo funkcijas ir laukiančius iššūkius – informaciniame buklete   https://nvsc.lrv.lt/lt/apie-nvsc/nacionalines-visuomenes-sveikatos-prieziuros-laboratorijos-vadovo-konkursas/bukletas/ 

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.