R. Balčienė dalyvavo Europos Komisijos atstovų posėdyje

Spalio 5 d. Panevėžyje vyko 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos stebėsenos komiteto narių bei Europos Komisijos atstovų išvažiuojamasis posėdis, kuriame dalyvavo ir  NVSPL direktoriaus pavaduotoja Rosita Marija Balčienė. Stebėsenos komiteto nariai su EK pareigūnais aptarė ES Sanglaudos politiką ir nacionalinę regioninę politiką Lietuvoj, buvo pristatyti pranešimai: „Panevėžys 2030 – patirtys, pokyčiai, pažanga“ bei „Kokios Sanglaudos politikos norime po 2027 m.?“. Taip pat svarstyti ir tvirtinti projektų atrankos kriterijai.

Po posėdžio dalyviai buvo pakviesti apsilankyti ir susipažinti su panevėžiečių įgyvendintais projektais Panevėžio mieste: Panevėžio Dailės galerijos pastatas bei regioninis STEAM centras vienoje iš Panevėžio mokyklų, bei Dienos centras.

Kaip teigia R. Balčienė, šių projektų rezultatai abejingų nepaliko: „Mums buvo labai malonu įsitikti, kad ES fondų parama panaudota kaip įmanoma prasmingiau ir naudingiau ir kokie motyvuoti ir užsidegę apie nuveiktą darbą pasakojo panevėžiečiai. Grįžome į Vilnių kupini įspūdžių ir visą kelionę diskutavome su kolegomis iš EK, kaip įkvepia tokie darbai“.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.