Oficialios įkurtuvės Studentų gatvėje

Dar vasaros pabaigoje Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) skelbė apie persikėlimą iš Antakalnio g. 10 į Studentų g. 45A. Rugsėjo 26 d. čia įvyko ir oficialios įkurtuvės, kuriose dalyvavo naujųjų patalpų nuomininkai, savininkai – „Turto banko“ atstovai bei svečiai iš Sveikatos apsaugos ministerijos.

Į naujas patalpas persikėlė NVSPL Sveikatos rizikos veiksnių vertinimo bei Sveikatos mokymo skyriai. Darbuotojai džiaugiasi šiuolaikiškesnėmis, šviesesnėmis ir šiltesnėmis patalpomis.

Atnaujintame pastate sukurtos ne tik patogios ir šiuolaikiškos darbo vietos, bet ir modernizuota rekuperacinė vėdinimo sistema, įrengta nauja kondicionavimo sistema, moderni patekimo į pastatą kontrolės sistema. Siekiant apsaugoti pastatą nuo galimų elektros energijos tiekimo sutrikimų įrengtas elektros dyzelinis generatorius. Pastatas pritaikytas žmonių su negalia judėjimui, patalpose įrengti dviračių laikymo stovai ir elektrinių paspirtukų įkrovimo stotelės.

 

NVSPL ir Turto banko inf.
Augusto Didžgalvio fotografijos

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.