Atleidus NVSPL vadovą, įstaigai laikinai vadovaus Elena Lubienė

Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui atleidus Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) direktorių Daną Bakšą, laikinai įstaigos vadovavimas perleidžiamas NVSPL Planavimo ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjai Elenai Lubienei.

Ministras sprendimą priėmė, paskelbus lapkričio 22 d. Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuriuo pripažįstama, kad D. Bakša atleistas teisėtai ir laikantis įstatymų reikalavimų. Apeliacinės instancijos teismas konstatavo, kad atleidimas yra proporcinga priemonė dėl ministerijos nustatytų šiurkščių tęstinių darbo pareigų pažeidimų. 

NVSPL vadovas ministro sprendimu buvo atleistas 2021 m. spalio mėnesį dėl šiurkščių darbo pareigų pažeidimų po komisijos tyrimo. Šis ministro sprendimas buvo apskųstas ir D. Bakša Vilniaus apylinkės teismo sprendimu šių metų birželio mėnesį buvo grąžintas į užimamas pareigas. Sveikatos apsaugos ministerija, nesutikusi su teismo argumentais, apeliacine tvarka sprendimą skundė.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Laboratorija savo veikloje asmens duomenis tvarko BDAR apimtimi.
Privatumo politika.